Služby

Naše krejčovství neustále zkvalitňuje své služby. Důkazem je stále větší počet spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb s maximální spokojeností. Náš zákazník je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha a pozornost zaměřena právě na něj. Doufáme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme.


Šití  oděvů a záclon na zakázku

Chcete být originální? Nebo se Vaše představy o oděvu neslučují s běžnou nabídkou? Využijte zakázkového šití, kde si sami můžete zvolit střih i materiál a výsledek bude přesně podle Vašich představ! Proč složitě shánět v obchodech nové oblečení nebo přešívat staré kusy, když tento problém můžeme jednoduše vyřešit za Vás? Šijeme také záclony a bytový textil.

 

Úprava oděvů

Potřebujete jakkoliv upravit nebo opravit nějaký kus z Vašeho šatníku? Navštivte nás a my Váš problém vyřešíme. Provádíme úpravy a opravy oděvů z různých materiálu (textilní, úpletové, kožené). Mezi nejčastější úpravy patří výměny zipů, podšívek, zkracování délek, zužování sak a kabátů a řada dalších.

 

 


 

Kontaktujte mě